Profile

dyvosny: (prlsk)

Дивосни, ілюзії, марення

Тут немає нічого спільного з реальністю

Free Account

Created on 2015-07-29 21:23:12 (#2428718), last updated 2017-08-07 (10 weeks ago)

22 comments received, 26 comments posted

58 Journal Entries, 37 Tags, 0 Memories, 1 Icon

View extended profile

Name:dyvosny
Birthdate:Oct 12
Location:Kyiv, Ukraine

Антон "Пролісок" Борисенко -
письменник, виконавець власних пісень
автор книг "Босоніж зеленою травою" (2013), "Подих морського вітру" (2017)
книги є у вільному доступі:
Босоніж зеленою травою читати/скачати.
Роман «Босоніж зеленою травою» оповідає про двох закоханих молодих людей, які зрозумівши значення слів «мир», «свобода» та «любов», помічають, що суспільство, в якому вони живуть, вперто рухається у зовсім іншому напрямку. З огляду на такий стан речей, герої роману вирішують якнайшвидше відв’язатися від загіпнотизованого натовпу і рушити до омріяного світу гармонії та доброти.
Цей легкий, світлий та життєрадісний роман захоплює читача з перших же рядків, дає прості відповіді на складні питання, дозволяє відчути доторк свободи, радості та щастя, і допомагає врешті-решт визначитись із власним вибором.
Подих морського вітру читати/скачати.
Продовження роману «Босоніж зеленою травою». Події розгортаються влітку 2013-го року, коли герої приїжджають до Криму відвідати давніх друзів Ясновида та Соломію, але в поселенні нікого не застають. Натомість знаходять записку, яка попереджає про несподівані грандіозні події в усьому світі. Герої спершу не розуміють про що йде мова, але пророчі слова потроху починають набирати ознак реальності.
Читачеві слід бути обережним, бо як і в попередній книзі автора, тут присутня велика кількість пропаганди любові, миру і доброти.
People [View Entries]
Communities [View entries]
Feeds [View Entries]
To link to this user, copy this code:
On Dreamwidth:
Elsewhere: